Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

У Японії число дітей скоротилося до рекордного мінімуму

09.05.2019 

детиЧисло дітей у віці до 15 років у Японії знизилася до рекордно низьких значень і склало 15,33 мільйона, повідомляє РИА Новости з посиланням на дані міністерства внутрішніх справ, оприлюднені з нагоди відзначення в країні в неділю Дня дітей.

Так, станом на 1 квітня поточного року в Японії 7,85 мільйони хлопчиків і 7,48 мільйона дівчаток у віці до 15 років. У порівнянні з минулим роком кількість дітей в країні знизилася на 180 тисяч.

Скорочення числа дітей в Японії спостерігається 38 рік поспіль. Від загального числа населення діти до 15 років становлять 12,1%. Єдиним районом, де за рік було зафіксовано зростання числа дітей, став Токіо. На Окінаві цей показник залишився незмінним. В інших префектурах країни число дітей за минулий рік скоротилося.

Старіння суспільства, тобто скорочення частки молодого працездатного населення і зростання числа пенсіонерів, є серйозною соціальною проблемою сучасної Японії. В економічній площині це означає зростання необхідних пенсійних виплат і витрат на медичне та соціальне страхування при одночасному неухильному скороченні шару населення, здатного поповнити скарбницю податковими виплатами.

Источник: NEWS.am

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Жителів Берліна закликали не користуватися дезодорантом

Read More →