Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

Україна буде з 2020 року імпортувати 1,5 мільярда кубометрів газу з Румунії

24.08.2019 

Україна домовилася про постачання 1,5 мільярда кубометрів газу з Румунії з початку наступного року.

Україна буде з 2020 року імпортувати 1,5 мільярда кубометрів газу з Румунії. Про це повідомляє прес-служба Укртрансгазу.

Як повідомляється, українська компанія Молдовагаз, спільно з операторами ГТС інших країн, погодили необхідні технічні рішення для створення нових імпортних потужностей на базі системи трансбалканський трубопроводів за напрямом «північ — південь».

Таким чином планується здійснити диверсифікацію маршрутів поставок газу в Україну в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду 2019/2020.

«Очікується, що вже 1 січня 2020 року буде створена постійна потужність для імпорту з Румунії обсягом 1,5 млрд куб. м газу в рік, незалежно від обсягів транзиту російського газу по території України. Транспортування блакитного палива від точки Ісакча-1 — Орловка відбуватиметься магістральними газопроводами Роздільна — Ізмаїл та Шебелинка — Дніпропетровськ — Кривий Ріг — Ізмаїл», — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що фахівці Укртрансгазу і Молдовагазу погодили модернізацію прикордонних газовимірювальних станцій ГІС Гребеники (Україна) і ГІС Каушани (Молдова) для роботи в реверсному режимі. Згідно з досягнутими домовленостями, українська сторона планує побудувати додаткові обвідні лінії газопроводів, встановити нові технологічні перемички з монтажем трьох кульових кранів і завершити реконструкцію ГІС до кінця 2019 року.

Раніше в Укртрансгазі повідомили, що модернізували п’ять компресорних станцій для роботи в реверсному режимі, що дозволить у разі часткової чи повної зупинки транзиту забезпечувати безперебійне газопостачання для українських споживачів східних і південних регіонів.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Компанія Wargaming перевезла близько 300 працівників з Мінська у Київ

Read More →