Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Українці стали більше користуватися інтернетом в роумінгу

05.10.2019 

Влітку 2019 року кількість абонентів мобільного оператора «Київстар» збільшилася на 13%.

Влітку 2019 року у порівнянні з літом минулого року число абонентів мобільного оператора «Київстар» збільшилася на 13%, але при цьому вони використовували інтернет майже у 2,5 раза більше. Про це повідомили в прес-службі компанії, інформує Ukr.Media.

Також повідомляється, що в середньому один абонент використовував у роумінгу 615 мегабайтів інтернет-трафіку. А рейтинг найпопулярніших країн, де українці користувалися роумінгом, виглядає наступним чином:

Туреччина
Польща
Італія
Іспанія
Німеччина

За статистикою оператора зв’язку, країни Євросоюзу за річний період відвідало на 20% більше українців, ніж роком раніше, а за останні три роки використання інтернету на їх території зросло в 16 разів.

Нагадаємо, що українські мобільні оператори зможуть знизити розцінки на роумінг в разі прийняття законопроєкту №2041, який пропонує внести невеликі зміни в Податковий кодекс і надати податковий кредит при наданні послуг міжнародного роумінгу. Фактично це дозволить зрівняти ринкові позиції українських стільникових компаній з їх закордонними колегами.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Іспанець загинув після атаки шершнів

Read More →