Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Українців попереджають про потужний землетрус

05.11.2019 

Небезпечною вважається зона від Південних до Східних Карпат.

Україну чекає потужний землетрус. Небезпечною вважається зона від Південних до Східних Карпат. Максимальна магнітуда тут може досягати 8,3 бала, про це повідомили в Інституті геофізики НАН України, інформує Ukr.Media.

Українцям, які проживають на території від Карпат до Одеської області, слід дотримуватися обережності, поштовхи можуть початися в будь-який момент.

Де може трясти

Найбільш небезпечними ділянками нашої країни вважаються район Зони Вранча — Карпатських гір і захід Одеської області. Там раніше були зафіксовані землетруси інтенсивністю 6-7 балів за 12-бальною шкалою. Епіцентри перебували у Сваляві, Мукачево, Ужгороді. Також сейсмічна активність була помічена і в Прикарпатті. Поштовхи силою 6 балів були в Заліщиках та Кам’янка-Бузька.

Центральна і східна частини України менш схильні до землетрусів. Тут поштовхи не перевищували позначку 5 балів.

Що робити

У разі початку сейсмічної активності радять відразу ж сховатися в дерев’яних будівлях, оскільки вони набагато безпечніше цегляних. Людям, які проживають на першому або другому поверсі, можна вийти на вулицю, тоді як іншим краще перечекати землетрус в приміщенні. Спускатися не варто: сходи в будь-який момент можуть обвалитися.

У приміщенні варто подалі відійти від вікон і стін, щоб не поранитися осколками. Також потрібно уникати великої техніки, яка може впасти.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Вчені розповіли, як трансжири сприяють загибелі клітин

Read More →