Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

Українцям все частіше продають підроблене вершкове масло

09.10.2019 

Такий продукт за складом нагадує маргарин та виробляється на неіснуючих заводах.

Держпродспоживслужба стала частіше виявляти на полицях українських магазинів фальсифіковане вершкове масло. В одних випадках замість нього українцям продають продукт з перевищенням окремих показників, в інших — масло, вироблене на неіснуючих заводах. Про це повідомила прес-служба відомства на своєму сайті, інформує Ukr.Media.

Зокрема, днями інспектори Житомирської області перевірили в одному з магазинів кілька зразків масла. І з’ясували, що продукт торгової марки «Терен Про» не відповідає вимогам щодо вмісту метилових ефірів жирних кислот — ці речовини є основним компонентом біодизельного палива. До того ж, ревізори так і не змогли виявити потужності виробника в держреєстрі.

А в магазинах Вінницької області продавали масло «Карпатське», яке, судячи з маркування на упаковці, було вироблено на Коломийському молочному заводі. На пачках навіть вказали точну адресу фабрики. Перевірка ж показала, що такого підприємства не існує в природі.

Трохи раніше експерти відомства під час перевірки в Кіровоградській області забракували ще три зразка продукції, названої вершковим маслом. Причому один з них був виявлений в дитячому саду.

Масло торгових марок «Селянське» (виробник «Вівальді Д»), «Вершкова долина» (виробник Старокостянтинівський молочний завод), а також ваговий продукт виробництва «Хеппі мілк плюс» не відповідали вимогам до триглицеридному складу молочних жирів, що розцінюється як фальсифікація та порушує законодавство про безпечність та якість продуктів харчування.

А масло останнього виробника, зразки якого ревізори, до речі, взяли в дитячому саду, ще й не відповідала вимогам за мікробіологічними показниками. Останнє, втім, може бути пов’язане з порушенням температурного режиму зберігання, додали в Держпродспоживслужбі.

І ще раз попросили українців проявляти пильність, купуючи масло, особливо на стихійних ринках. А також уважно вивчати маркування на упаковці. І в разі підозр, звертатися в обласне представництво Держпродспоживслужби.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Економіка Нової Зеландії рекордно впала через пандемію

Read More →