Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Український серіал б’є рекорди переглядів у Польщі

14.08.2019 

За перший тиждень показу аудиторія серіалу «Кріпосна» в Польщі склала 1,23 мільйона глядачів.

Український серіал Кріпосна став хітом у Польщі, пише BBC.

Прем’єра першого сезону мелодраматичного серіалу Кріпосна на українському телеканалі СТБ відбулася в лютому 2019 року. За перший тиждень показу серіал очолив рейтинги трансляцій усіх каналів України в будні.

Першим іноземним каналом, який купив права на показ Кріпосної, став польський громадський мовник TVP1, для якого фільм переозвучили на польську мову.

За даними спеціалізованого польського ресурсу Wirtualne Media, за перший тиждень показу аудиторія Кріпосної склала 1,23 мільйона глядачів.

Кількість шанувальників серіалу зростала від епізоду до епізоду. Якщо перший переглянули 1,01 мільйона глядачів, останній — 2,28 мільйона.

Пізніше права на показ української мелодрами придбали Литва, Чорногорія, Сербія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Словенія і Хорватія.

Кріпосна — це костюмована мелодрама, знята у співпраці компаніями StarLight Films і Film.UA. Події стрічки відбуваються в Ніжині в 19 столітті. Там проживає заможний поміщик Червінський, у власності якого — молода і витончена кріпосна Катерина Вербицька.

Нагадаємо, що українська стрічка Гуцулка Ксеня режисера Олени Дем’яненко отримала приз на кінофестивалі в Японії.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

В Євросоюзі заборонили продаж ментолових сигарет

Read More →