Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

Укренерго констатує зростання конкуренції на новому ринку електроенергії

11.07.2019 

Компанія відзначає зростання імпорту електроенергії з-за кордону, що сприяє конкуренції в Україні.

Укренерго опублікувало результати перших днів роботи нового ринку електроенергії в Україні. Як повідомляє прес-служба компанії, за чотири дні було імпортовано 19,6 млн кВт годин електроенергії.

Як відомо, новий ринок електроенергії запрацював з 1 липня. З цього дня були зняті регуляторні обмеження для імпорту електроенергії. Передбачено різні механізми купівлі-продажу електроенергії: обопільні умови, ринок «на добу вперед» і внутрідобовий ринок.

«Поставки ведуться в енергоострів Бурштинської ТЕС (територія в межах Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей синхронізована з енергосистемою ЄС) зі Словаччини. Так, 1 і 2 липня було імпортовано 2,4 і 3 кВт годин відповідно, 3 і 4 липня обсяг імпортних поставок зріс до 7,6 і 6,6 млн кВт годин відповідно», — повідомляє компанія.

У той же час, за чотири дні Україна експортувала вдвічі більше електроенергії — 42,3 млн кВт годин.

«Саме імпортні поставки поки є вагомою умовою для створення прозорої конкуренції серед українських виробників електроенергії», — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 1 липня Україна вперше імпортувала електроенергію з ЄС. Компанія Еру Трейдинг закупила електроенергію зі Словаччини та Угорщини.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Греція поставлятиме газ Україні

Read More →