Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

В ЄС заборонили обіг криптовалюти Facebook Libra

09.12.2019 

Міністри заявили про необхідність розробити спеціальні закони, які регулюватимуть обіг криптовалюти на території ЄС.

Міністри фінансів Євросоюзу не підтримали використання на території ЄС криптовалют типу stablecoin, прив’язаних до реального активу, повідомляє Reuters.

До таких криптовалют належать, зокрема, розроблена соціальною мережею Facebook валюта Libra. Її запуск планувався на 2020 рік, але може опинитися під загрозою зриву.

«Не можна запускати в ЄС жодної угоди про використання stablecoin доти, поки правові, нормативні та наглядові проблеми, пов’язані з такими криптовалютами, не будуть визначені і усунені», — йдеться в заяві міністрів ЄС.

Міністри також розглядають можливість розробки правил регулювання криптоактивів і stablecoin в ЄС. Комісія ЄС вже працює над спеціальним регламентом. В ЄС також займаються створенням власної цифрової валюти, яка повинна стати альтернативою приватним криптовалютам.

Нагадаємо, в червні компанія Facebook оголосила про створення нової глобальної криптовалюти Libra, забезпеченої активами. Запуск очікується до 2020 року.

На сьогоднішній день Libra стрімко втрачає своїх прихильників. З 28 компаній, які спочатку приєдналися до проекту, вже сім залишили його. Зокрема, з проекту вийшли Booking.com, EBay, Stripe, Mastercard, Visa, PayPal і Mercado Pago.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Компанія Wargaming перевезла близько 300 працівників з Мінська у Київ

Read More →