Соціум

В Австралії Facebook почав приховувати лайки

Автор повідомлення може бачити лічильники, але вони приховані від інших користувачів.

Соціальна мережа Facebook почала офіційно приховувати кількість «лайків» та інших показників під публікаціями. Розробники почали цей експеримент 27 вересня з Австралії. Автор повідомлення може бачити лічильники, але вони приховані від інших користувачів, інформує Ukr.Media.

«Ми проводимо обмежений тест, в якому підрахунок лайків, реакцій і переглядів відео робиться конфіденційним у всьому Facebook», — сказав представник Facebook.

Компанія має намір збирати відгуки, щоб зрозуміти, чи покращить такий підхід користувальницький досвід. Якщо громадськість позитивно прийме нововведення, і це не вплине на залученість користувачів, його можуть поширити на більше число країн або навіть розвернутися у всіх. Але в даний час розробники вирішили обмежитися лише однією країною.

Мета Facebook полягає в тому, щоб люди почували себе комфортно. Компанія хоче, щоб користувачі зосередилися на якості того, чим вони діляться, і на те, як це пов’язує їх з людьми, які їм небайдужі, а не тільки «на кількості людей, які досягли великих успіхів», зазначають представники соціальної мережі.

Аналогічні заходи Facebook вже практикує в фотосервісі Instagram, який належить компанії, — з липня функцію активували відразу в декількох країнах.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net