Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

В Австрії політик стріляв із балкона по уявних портретах президента

16.07.2019 

Поліцію викликали сусіди чоловіка, стурбовані його нетверезою поведінкою. Поліцейські прийшли на місце, заспокоїли дебошира і пішли.

В Австрії затримали політика з ультраправої Партії свободи, який відкрив багаторазовий вогонь із балкона своєї квартири. Як повідомляє видання ORF, 57-річний політик, ім’я якого не називають, загалом вистрілив 29 разів із пістолета. Інцидент стався в місті Бергхайм за 5 кілометрів від Зальцбурга. За повідомленнями, ніхто не постраждав.

Поліцію викликали сусіди чоловіка, стурбовані його нетверезою поведінкою. Поліцейські прийшли на місце, заспокоїли дебошира і пішли. Однак викликати правоохоронців довелося вдруге, оскільки політик почав стріляти. Пістолетом він володів на законних підставах.

За повідомленням ЗМІ, політик був розгніваний із приводу звільнення міністра внутрішніх справ Герберта Кикля після скандалу з відео Ібіци, що призвів до розпуску уряду.

Джерела в поліції повідомили, що політик спочатку вирішив постріляти по фотографіях президента Олександра ван дер Белла і колишнього канцлера Себастьяна Курца, які планував прикріпити в кущах біля свого будинку. Але оскільки це створювало для нього багато клопоту, він просто уявив їхні обличчя і відкрив вогонь.

Після інциденту його відправили в лікарню для огляду медиків. Оскільки ніхто не постраждав, чоловіка відпустили, але видали заборону на користування зброєю.

У Партії свободи повідомили, що політика відсторонено.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Бідність торкнеться майже половини українців

Read More →