Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

В Індії 20 студентів наклали на себе руки через негативних результатів іспитів

30.04.2019 

студентыВ Індії після оприлюднення Комісією по проміжному утворення результатів іспитів протягом цього тижня 20 студентів наклали на себе руки, повідомляє Fox News.

Відзначається, що іспити з лютого по березень здавали близько мільйона студентів, майже 350 000 з них отримали незадовільні оцінки, що викликало хвилю протестів серед батьків, самих студентів і навіть політичних партій.

Потім почалася хвиля самогубств. Наприклад, студентка на ім’я Сіріша, дізнавшись про незадовільну оцінку з біології, повернулася додому, в місто Нараянпет і вчинила самоспалення, коли батьків не було вдома.

Пізніше міністр освіти Чандрашехар Рао доручив перерахувати результати іспитів всіх студентів, включаючи тих, хто отримав незадовільні оцінки і закликав студентів не вдаватися до самогубства, запевняючи, що невдала здача іспиту — це не кінець життя.

Самі батьки дітей вважають, що відповідальність за трагедію лежить на компанії з програмного забезпечення Globarena Technologies Private Limited, яка занімаласт розробкою програмного забезпечення для перевірки результатів іспитів.

Источник: NEWS.am

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

З початку літа в Україні потонули понад 30 дітей

Read More →