Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

В ОБСЄ ухвалили резолюцію щодо двох газопроводів

10.07.2019 

Залежність від одного джерела поставок енергоресурсів ставить під загрозу безпеку і надійність поставок, вважають в організації.

Комітет із політичних питань і безпеки Парламентської асамблеї (ПА) ОБСЄ прийняв на засіданні резолюцію, у якій виражена «особлива стурбованість» можливим використанням газопроводів Північний потік-2 і Турецький потік у політичних цілях. Про це повідомляє ТАСС.

У документі зазначено, що ПА ОБСЄ «висловлює особливу стурбованість із приводу проектів Північний потік-2 і Турецький потік та їх потенційного використання як засобів політичного й економічного примусу залежних від поставок держав-учасників».

У тексті резолюції також підкреслюється, що «залежність від одного джерела поставок енергоресурсів ставить під загрозу енергетичну безпеку і надійність поставок, створюючи тим самим сприятливе середовище для можливих зловживань на енергетичних ринках».

Крім того, ПА ОБСЄ закликає країни-учасниці утриматися від використання ресурсів як «інструмента підпорядкування або здійснення впливу на країни, які залежать від імпорту, здійснення поставок або транзиту енергоресурсів».

Прийняті комітетами ПА ОБСЄ резолюції увійдуть у підсумкову декларацію 28-ї сесії Асамблеї, яка завершиться в понеділок у Люксембурзі.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

У Китаї відкрили найдовший двоповерховий міст

Read More →