Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

В Україні витратять майже 500 млрд гривень на ремонт доріг

31.08.2019 

«Укравтодор» планує протягом п’яти років провести ремонт автомобільних доріг в країні.

«Укравтодор» планує протягом п’яти років провести ремонт автомобільних доріг в країні. На реконструкцію 24 тисяч кілометрів автомобільних шляхів піде 500 мільярдів гривень. Про це розповів в. о. державної дорожньої служби Славомір Новак у своєму інтерв’ю, інформує Ukr.Media.

Він розповів, що відповідна програма розробляється на прохання Офісу глави держави. Програма передбачає ремонт міжобласних і міжнародних трас. «Ми розраховуємо на цю програму приблизно 500 мільярдів гривень на п’ять років», — заявив Новак.

В. о. голови «Укравтодору» також припустив, що фінансувати настільки масштабний ремонт доріг можуть тільки коштом міжнародних фінансових організацій — Світового банку та міжнародних європейських банків.

Нагадаємо, за словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, в Україні на ремонт усіх доріг піде 10 років і знадобиться практично один трильйон гривень. Чиновник зазначив, що вкластися в зазначений план можна при дотриманні відповідних умов: ремонтувати 10-15 тис. км доріг кожен рік. Однак, це можливо тільки при стабільному фінансуванні, яке почнуть планувати заздалегідь на кілька років. Омелян також повідомив, що для ремонту доріг може знадобиться менша сума, адже його оцінки є орієнтовними.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

ЄС обіцяє Україні інвестиції в річковий транспорт

Read More →