Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

В Україні землевласники втратять свої паї, якщо не оформлять право власності

07.11.2019 

Новий закон вимагає оформити право власності на паї, інакше автоматично буде вважатися, що власники відмовилися від них.

До 2025 року всі власники або спадкоємці земельного паю повинні оформити право власності на ділянку землі. Якщо цього не зробити, то буде вважатися, що власники ділянок автоматично відмовилися від землі. Про це йдеться в оновленому законі №2498-VIII, який регулює виділення та використання земельних ділянок (паїв), інформує Ukr.Media.

Вступають в дію нові зміни, згідно з якими власники незатребуваної земельної ділянки, що відкладають оформлення ділянок, за новими правилами, ризикують залишитися без землі взагалі. Оформити право власності необхідно до 1 січня 2025 року.

Також закон дозволить орендарям здійснювати обмін земельними ділянками без згоди орендодавця (за умови їх приблизної рівнозначності і дотримання). А великі сільгосппідприємства зможуть відразу отримувати площі землі в одній місцевості, а не набирати земельні ділянки для оренди поштучно.

Зміни вводять поняття «незатребувана земельна частка (пай)»,до якого зараховуються всі земельні частки (паї), на які були видані власникам свідоцтва (сертифікати), але люди насправді не отримали їх.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Україна позичить €300 млн на енергоефективність

Read More →