Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

В Україні з’явиться нова міжнародна платіжна система

01.12.2019 

Нацбанк дозволив вийти на ринок України міжнародній платіжній системі Transfast, яка надає послуги переказу коштів в більш як 125 країнах.

Національний банк прийняв рішення про погодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Transfast. Відповідне рішення 25 листопада прийняв комітет з питань нагляду і регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем НБУ, повідомляє прес-служба регулятора.

«Прихід нової платіжної системи на ринок України підтверджує привабливість і перспективність України для інвесторів і дає новий поштовх для підвищення рівня якості фінансових послуг та розвитку ринку платіжних систем в Україні», — відзначили в Нацбанку.

Міжнародна платіжна система Transfast є глобальною системою переказу коштів, яка надає послуги переказу коштів в більш як 125 країнах (у регіонах Азії, Європи, Африки, Сполучених Штатах Америки, Канаді, Індії та Австралії) і нараховує понад 300 учасників у всьому світі.

Transfast стала вже восьмою в Україні міжнародною платіжною системою переказу коштів, платіжною організацією якої є нерезидент.

Раніше НБУ анонсував, що банки будуть приймати платежі цілодобово. Цілодобова обробка платежів буде доступна українським клієнтам у 2021 році, повідомляють у НБУ.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

МВФ не висуває вимог щодо тарифів — Мінфін

Read More →