Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

В Уряді продовжили стратегію розвитку місцевих доріг до 2024 року

10.07.2019 

Уряд затвердив програму розвитку доріг місцевого значення до 2024 року.

Уряд затвердив програму з будівництва доріг територіального значення на 2020-2024 роки. Про це на засіданні уряду сказав виконуючий обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, інформує Ukr.Media.

«Сьогодні я представляю додаткову стратегію розвитку доріг територіального значення на 2020-2024 роки, яка стане логічним доповненням стратегії 2018-2020 років. Територіальні дороги становлять майже половину доріг місцевого значення — понад 46%. Це 22 тис. км доріг. Більшість з них побудовані в 70-х роках минулого століття і з того часу їх ремонти не проводилися», — розповів Новак.

Він зазначив, що для будівництва таких доріг буде застосована нова технологія з використанням бетону і промислових відходів — це вимагатиме змін до ДБН. Там, де ситуація дозволяє, буде виконано поточний ремонт — це близько 15% доріг територіального значення.

«Ми підготували другий етап децентралізації — закон про передачу доріг на баланс місцевих органів влади. Але ми хочемо передавати не проблему, а дороги в належному стані», — додав Новак.

Прем’єр-міністр Гройсман додав: «Ми з весни 2017 року почали відновлювати дороги між обласними центрами, щоб поєднати за 5 років всі обласні центри країни. Ми виконуємо цю програму, збільшуємо фінансування. Ще кілька років — і це завдання буде виконано. Разом з тим, у нас є ще одне важливе завдання — дороги між райцентрами, дороги місцевого значення. Вони в жахливому стані, не ремонтувалися кілька десятиліть».

Він нагадав, що протягом 2017-2018 років побудовано 6800 км доріг.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Рожкова уточнила свою заяву щодо МВФ і Привату

Read More →