Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

В Японії дозволили вирощувати ембріони тварин з клітинами людини

01.08.2019 

Спочатку група дослідників проекту планує вирощувати ембріони мишей двотижневого віку.

Уряд Японії вирішив надати підтримку вченому, який працює над створенням ембріонів тварин, що містять клітини людини. Про це повідомляє Popular Mechanics.

Відзначається, що біолог Хіроміцу Накаучі хоче створити людську підшлункову залозу у гризунів, таких як щури і миші. Його дослідницька група планує домогтися створення тварин з органами з людських клітин, які можна було б пересаджувати людям.

«Нарешті, ми можемо почати серйозні дослідження в цій галузі після 10 років підготовки. Ми не очікуємо негайного створення людських органів, але це дозволяє нам просувати наші дослідження, грунтуючись на ноу-хау, накопичених нами до цього моменту», — зазначив він.

Спочатку група дослідників проекту планує вирощувати ембріони мишей двотижневого віку. Після цього вони перейдуть на ембріони щурів, збільшивши їм термін життя до 15 днів, а потім будуть домагатися дозволу на вирощування ембріонів свиней 70-денного віку.

Раніше подібних експериментів не проводили в Японії. Розширені урядом керівні принципи дозволяють проводити дослідження тільки за умови прийняття всіх заходів щодо запобігання народження істоти з людською складовою.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Медики виявили раніше невідомий орган тіла людини

Read More →