Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

В Японії впроваджують унікальну систему автоматичної реєстрації на рейс

06.06.2019 

Японія продовжує впроваджувати високі технології в побут людини для того, щоб зробити його ще більш зручним. На цей раз мова йде про систему автоматичної реєстрації на рейс, яка дуже скоро може з’явитися в одному з аеропортів Токіо, пише Planet Today.

Першим аеропортом, який отримає в своє розпорядження таку систему стане Наріта, Токіо. Японське керівництво зараз ретельно готується до проведення літніх Олімпійських ігор в 2020 році. А технологія розпізнавання осіб в аеропортах, впевнені місцеві інженери, дозволить значно скоротити процеси здачі багажу і посадки пасажирів на рейс.

Розробкою унікальної поки технології займалася компанія NEC Corp. Сенс її роботи досить простий: кожен бажаючий може внести зображення своєї особи в спеціальну базу в момент реєстрації на той чи інший рейс, що дасть людині ряд переваг.

Як вже було написано вище, процедури здачі багажу і посадки на літак значно прискоряться, бо більше не доведеться стояти в довгих чергах. Система автоматично буде розпізнавати обличчя пасажира і підтверджувати його особистість.

Єдиним місцем, де людям все ж доведеться пред’являти свій паспорт, залишиться імміграційний контроль. Однак, судячи з усього, можна бути впевненими і з цією проблемою японці також скоро впораються.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Кемерон показав готові кадри з продовження «Аватара»

Read More →