Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

Вчені: ранній прийом їжі сприяє більш швидкому схудненню

13.08.2019 

Вченим вдалося знайти зв’язок між біоритмами і схудненням.

Як відомо, циркадні ритми (відомі також як біоритми) регулюють викид гормонів, сон, енергію та інші важливі моменти життєдіяльності. Свіже дослідження показує, що і прийоми їжі варто погоджувати з внутрішніми годинами, інформує Ukr.Media.

Вчені з біомедичного дослідницького центру в штаті Луїзіана (США) заявляють, що циркадні ритми можуть впливати і на схуднення.

Правильний час прийому їжі дозволяє спалити більше калорій, зменшити апетит, позбутися від жирових запасів і прискорити метаболізм. Щоб досягти цих цілей, дослідники пропонують їсти в більш ранній час. Так, останній з трьох прийомів їжі має припадати приблизно на дві години дня.

Це не суперечить попереднім дослідженням, згідно з яким ті, хто щільно снідає, краще контролюють вагу, ніж ті, хто пропускає ранкову їжу. Крім того, енергія активніше витрачається в першій половині дня.

У дослідженні взяли участь чоловіки та жінки із зайвою вагою, які приймали їжу о 8, 14 і 20 годині протягом 4 днів, а потім посунули графік на 8, 11 і 14. Шість разів на день вони заповнювали анкети про рівні голоду, бажання поїсти, почуття насичення і рівні енергії.

Виявилося, що рання їжа сприяє зниженню рівня греліну — «гормону голоду», який стимулює апетит. А значить, їсти хочеться не так сильно і відчуття насичення триває довше. Вчені продовжуватимуть дослідження, щоб отримати більше даних і зробити свої рекомендації вагомішими.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Вчені виявили смертельну небезпеку макіяжу

Read More →