Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Вчені розповіли про небезпеку домашньої їжі для кішок

14.05.2019 

кошкиВчені з Каліфорнійського університету в Дейвісі прийшли до висновку, що приготовлена в домашніх умовах їжа може бути шкідлива для кішок. Результати дослідження опубліковані в Journal of the American Veterinary Medical Association.

Щоб перевірити це, фахівці проаналізували 114 рецептів котячої їжі з інтернету і кулінарних книг. Вони оцінювали їх на відповідність рекомендаціям Національної дослідницької ради США щодо задоволення харчових потреб дорослих котів.

За результатами дослідження з’ясувалося, що в 7% рецептів в якості інгредієнтів входили часник, цибулю і цибулю-порей. Кожен з цих продуктів відомий своєю токсичністю для кішок, відзначає Naked Science.

Крім того, багато страв містили сире м’ясо, в якому можуть перебувати небезпечні бактерії і паразити. При цьому у вивчених рецептах не містилося багатьох необхідних поживних речовин. Майже в кожному пропонованому Інтернетом і кулінарними книгами страві були відсутні три і більше таких речовини, а в деяких бракувало майже двох десятків.

Як підкреслюють вчені, близькими до правильного харчування для кішок були рецепти, складені ветеринарами, хоча їх теж не можна було назвати ідеальними.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

У Вінниці знайшли підземні ходи і попросили у Ватикану їх карти

Read More →