Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

Вчені: У дорослих кір повертає імунну систему до дитячого стану

14.11.2019 

Два нових дослідження кількох об’єднаних команд фахівців із США щодо реальної загрози вірусу кору постановили, що насправді дане захворювання є значно небезпечнішим, ніж здавалося на перший погляд — і насамперед для дорослих людей. Річ у тому, що дослідження стосуються розгляду і вивчення взаємозв’язку між роботою окремих антитіл і впливом вірусу кору на різні області імунної системи. Згідно з попередніми досягнутими даними, насправді вірус кору має значно більш небезпечний вплив у довгостроковій перспективі на імунну систему людини, ніж вважалося раніше, інформує Ukr.Media.

Американські вчені і дослідники зійшлися на думці про те, що вірус кору може бути небезпечний в першу чергу своєю можливістю вражати окремі групи антитіл, що покликані боротися ефективним чином не стільки з самим вірусом кору, скільки з іншими захворюваннями вірусного характеру. Крім цього, вірус кору може не тільки змінювати механіку роботи антитіл, але також повністю їх паралізовувати, тим самим фактично зупиняючи імунну систему від постійного їх вироблення.

Крім цього, провівши деякі додаткові тестування, фахівці прийшли до висновку про те, що кір має здатність у буквальному сенсі перезавантажувати і скидати стан імунної системи дорослої людини до імунної системи дитини, у зв’язку з можливістю знищувати антитіла. Таким чином, потенційна небезпека найбільшого порядку криється в тому, що доросла людина може опинитися з більш вразливою імунною системою, тим самим вона не зможе боротися з іншими захворюваннями і вірусами.

Крім того, вчені вказують на таку проблему, як зростання скепсису щодо протикорової вакцинації серед окремих соціальних категорій населення — часткова або повна відмова від вакцинації значно збільшує шанси дорослої людини надалі зіштовхнутися з настільки руйнівними особливостями вірусу кору. Тож незабаром вчені проведуть додатковий статистичний аналіз щодо того, як така тенденція впливає на розвиток кору.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Вчені пояснили чому діабет у разі COVID-19 небезпечний

Read More →