Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Вчені: Вирубка лісу шкодить екології в рази сильніше, ніж передбачалося

07.11.2019 

Нове дослідження свідчить, що під час вирубки тропічних лісів викиди парникових газів шкодять екології в шість разів сильніше, ніж вважалося раніше.

Австралійські вчені провели дослідження, яке показало, що викиди парникових газів, що відбуваються під час вирубування тропічних лісів, шкодять екології в шість разів більше, ніж вважалося раніше. Про це повідомляє The Guardian у неділю, 3 листопада.

«Згідно з результатами нового дослідження, шкода від викидів парникових газів, викликаних вирубуванням тропічних лісів в усьому світі, недооцінюється в шість разів», — йдеться в повідомленні.

Вчені Квінслендського університету проаналізували кількість викидів парникових газів, викликаних вирубуванням лісів протягом 2000-2013 років, унаслідок чого виявилося, що попередні дослідження применшували шкоду екосистемі від такої діяльності людей на 6,53 мільярда тонн викидів, тобто в шість разів.

Один з авторів дослідження Шон Максвелл заявив, що вчені також врахували обсяги вуглекислого газу, який могли б поглинути вирубані ліси протягом 13 років.

Також вчені наголосили, що вони не аналізували вирубування нетропічних лісів.

Співавтор дослідження Джеймс Уотсон з університету Квінсленда зазначив, що «це тимчасова бомба з вуглекислого газу, і політики повинні вирішити цю проблему».

Нагадаємо, що раніше в Ефіопії за день висадили 350 мільйонів дерев. В країні пройшла масштабна акція з відновлення зелених насаджень. Багато фірм давали заради цього співробітникам вихідний.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Відомо, чому люди з II групою крові частіше заражаються COVID

Read More →