Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Вчені виявили взаємозв’язок між рисами характеру людини та наявністю у неї певних хвороб

26.10.2019 

Знаючи особливості характеру людини, можна виявити у неї ймовірні хвороби.

Американські вчені провели масштабне дослідження, за результатами якого виявили абсолютно несподіваний взаємозв’язок. Отримані дані дозволили авторам наукової роботи визначити риси характеру, які вказують на проблеми зі здоров’ям, інформує Ukr.Media.

Вчені вивчили спосіб життя понад 1 000 добровольців у віці від 26 до 38 років і з’ясували, що учасники, які у більш молодому віці відзначалися високим рівнем організованості, через певний час перебували у кращій фізичній формі у порівнянні з однолітками, які не мають цієї риси характеру. Недисципліновані добровольці частіше страждали від проблем з ротовою порожниною, підвищеного рівня ЛПНЩ і гіпертонії. Автори дослідження пояснили дану тенденцію тим, що організовані люди підпорядковуються встановленим правилам і порядку, в тому числі не зловживають так званою шкідливою їжею і алкогольними напоями, не палять, вчасно лягають спати, гуляють на свіжому повітрі та займаються спортом.

Крім цього, було відзначено, що така риса характеру як цікавість гарантує людині більш високий рівень IQ, який теж позитивно впливає на здоров’я. Такі люди постійно вивчають нову інформацію, в тому числі про причини виникнення і симптоми різних захворювань. Як наслідок вони намагаються захищати себе від небезпечних факторів і намагаються з метою профілактики вчасно проходити медичні обстеження.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

В Україні нарахували понад мільйон кіберзагроз

Read More →