Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Верховний Суд України залишив лося в Червоній книзі

06.10.2019 

Суд підтримав рішення Шостого апеляційного адміністративного суду, який повернув лося в Червону книгу.

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відмовив мисливцям у позові до міністра екології про скасування наказу про внесення лосів у Червону книгу України. Про це повідомляє УНН з посиланням на представника прес-служби Верховного Суду Галину Гаєвську.

«Суд підтримав рішення Шостого апеляційного адміністративного суду (який скасував рішення Окружного адміністративного суду Києва про скасування наказу про занесення лося європейського до Червоної книги України. — ред.)», — сказала Гаєвська.

Нагадаємо, 8 квітня 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд скасував рішення Окружного адміністративного суду Києва про скасування наказу про занесення лося європейського до Червоної книги України.

Як повідомлялося, Міністерство юстиції України в січні 2018 року зареєструвало наказ Міністерства екології та природних ресурсів про внесення лося європейського до Червоної книги України.

Однак 27 листопада 2018 року Окружний адміністративний суд Києва скасував наказ Мінприроди про занесення лося європейського до Червоної книги, а також визнав протиправними заходи щодо заборони полювати на цю тварину.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Українські цирки повинні за рік оновити програми без тварин

Read More →