Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

Віцепрем’єр Італії Сальвіні виступив за дочасні вибори

12.08.2019 

В Італії посилилася урядова криза: віцепрем’єр Маттео Сальвіні заявив про відсутність більшості у правлячої коаліції та наполягає на нових виборів до парламенту.

Віцепрем’єр Італії та лідер правої партії «Ліга» Маттео Сальвіні заявив про відсутність парламентської більшості в урядової коаліції та потребу в нових виборах у країні. У четвер, 8 серпня, він сказав прем’єру Італії Джузеппе Конте: «Ходімо негайно в парламент, аби підтвердити, що більшості вже немає (…) І після цього швидко звернемося до виборців». Слова Сальвіні наводить інформагенція dpa.

Протягом четверга у Римі відбувалися зустрічі між лідерами країни, зокрема між Сальвіні та Конте, а також Конте та президентом Італії Серджо Маттареллою. Вони намагалися владнати конфлікт між «Лігою» та її партнером у коаліції партією «Рух п’яти зірок». Останнім приводом для суперечки між ними став проєкт швидкісної залізничної гілки між італійським містом Турін і французьким Ліоном. «Ліга» його підтримує, тоді як «Рух п’яти зірок» — проти.

За словами Сальвіні, парламент може зібратися вже наступного тижня.

Як відомо, на виборах у березні 2018 року перше місце здобув «Рух п’яти зірок». Згодом його популярність суттєво знизилася і в останніх опитуваннях «Ліга» випереджає свого коаліційного партнера приблизно удвічі.

Джерело: Українська служба DW

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Проект Постанови про вшанування пам’яті жертв Геноциду вірменського народу відкликаний у зв’язку з необхідністю доопрацювання

Read More →