Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Водіям маршруток збільшили штраф за відмову перевозити пільговиків

08.10.2019 

Необґрунтована відмова брати на борт пільгового пасажира за новими правилами обійдеться у 850 грн.

Водії українських маршруток, а також фізособи-підприємці, які здійснюють перевезення, можуть отримати штраф у розмірі 850 грн, якщо необґрунтовано відмовлять пасажиру пільгової категорії у безкоштовному проїзді. Відповідне положення містить законопроєкт №0893, який 3 жовтня 303 голосами нардепів у другому читанні прийняла Верховна Рада. Закон набуде чинності на наступний день після офіційної публікації, інформує Ukr.Media.

Слід зазначити, що сам штраф був прописаний в Адміністративному кодексі і раніше. Однак до сьогоднішнього дня санкції за таке правопорушення становили всього 136 грн, що, на думку авторів ініціативи, не стимулювало перевізників дотримуватися прав пільговиків. Та й сам законопроєкт був внесений до ради ще в лютому нинішнього року. Минулий склад парламенту встиг його прийняти в першому читанні, тому документ перейшов «у спадок» нинішньому.

Втім, до другого читання нові депутати внесли зміни в оригінальну версію проєкту. Його автори спочатку пропонували встановити втричі більший штраф — 2550 грн.

Зазначимо, що проблема необґрунтованої відмови приватних перевізників безкоштовно возити пільговиків в Україні насправді стоїть досить гостро. Однак експерти переконані, що її причина лежить аж ніяк не в низьких штрафах, а у фактичній відсутності діючого механізму компенсації вартості таких послуг з боку держави та місцевої влади.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

З початку літа в Україні потонули понад 30 дітей

Read More →