Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Volvo Cars презентували перший електромобіль

21.10.2019 

Він може проїхати на одному заряді 400 км і розвиває швидкість до 180 км/ч.

Шведська автомобілебудівна компанія Volvo 16 жовтня представила свій перший позашляховик на електричній тязі. Правда, продаватися він буде аж ніяк не під основним брендом — «зелену» лінійку машин шведи вирішили випустити під окремою маркою Recharge (перезарядка). Втім, сюрпризом стало не тільки ім’я новинки. Попри численні санкціоновані витоки (маркетологи вже кілька місяців порційно повідомляли пресі про окремі деталі проєкту), досі представникам ЗМІ нічого не було відомо про технічні характеристики електричного позашляховика Recharge XC40. Учора ж компанія розкрила всі карти, інформує Ukr.Media.

Так, автомобіль оснастять акумулятором на 78 кВт-год, що забезпечить відносно скромний пробіг на одному заряді близько 400 км. Частково компенсувати цей недолік зможе вбудована система швидкої зарядки постійним струмом від пристроїв потужністю 150 кВт.

У рух авто наводять два електромотори сукупною потужністю 300 кВт. Вони ж забезпечують розгін до 96 км/год (0-60 миль на годину) за 4,7 секунди.

Автомобіль має два багажники: невелику нішу в підкапотному просторі і повноцінний — ззаду, а також панорамний дах.

Візуально електричний XC40 відрізняється від інших версій заглушкою замість решітки радіатора і злегка зміненими бамперами. Салон в цілому той же, але переглянута графіка віртуальних приладів, а головна новинка — медіацентр з операційною системою Android Automotive OS, який має функцію дистанційного поновлення «по повітрю» і ряд електромобільних додатків. Автомобіль стане першим в лінійці компанії, який отримає миттєві оновлення безпосередньо від Google.

Вартість автомобіля в компанії, правда, повідомляти поки не стали.

З початку 2020 року клієнтам, що заходить на сайт Volvo Cars, спочатку буде поставлене питання, чи хочуть вони автомобіль Volvo Recharge чи ні. «Для подальшого заохочення електричного ведення кожна модель Volvo Recharge буде поставлятися з безкоштовною електрикою протягом року, тобто з відшкодуванням середньої вартості електроенергії за цей період», — інтригує виробник, не уточнюючи, на яких ринках буде працювати така схема. «Ми вже говорили про це неодноразово: майбутнє Volvo Cars за електрикою», — заявив виконавчий директор компанії Хокан Самуельсон.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Беринчик вже в наступному бою може стати претендентом на титул Ломаченка

Read More →