Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Вперше в історії у світі впали продажі електромобілів

07.09.2019 

Обсяг продажу машин з електродвигуном у липні становив близько 128 тисяч штук. Найбільше з усіх електрокарів продала Tesla Inc. — близько 20 тисяч авто.

Обсяг продажу електромобілів у світі в липні впав уперше в історії після того, як Китай скоротив субсидування їхніх покупок. Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на звіт американської інвестиційної компанії Sanford C.Bernstein.

Зазначено, що кількісно продаж машин з електродвигуном знизився на 14% — приблизно до 128 тисяч штук. У тому числі знизилися обсяги продажу в Китаї і Північній Америці, при цьому в Європі збільшилися.

Найбільший рівень продажу в липні було зафіксовано в американської Tesla Inc. (близько 20 тис. машин) і китайської BYD Co. (близько 16 тис.), далі йдуть німецька BMW (близько 9 тис.) і ще одна китайська компанія BAIC (близько 8 тис.).

У січні-липні глобальний електромобільний ринок зріс на 35%. За оцінкою експертів Sanford C.Bernstein, за підсумками всього поточного року підйом може становити 23-48% — до 2,4-2,9 млн машин.

«Як і очікувалося, темпи зростання ринку впали в липні на тлі скорочення субсидій, — наголошується у звіті компанії. — Незважаючи на очікуване короткострокове ослаблення ринку в другому півріччі 2019 року, ми зберігаємо позитивний прогноз з приводу довгострокового попиту на електромобілі».

Нагадаємо, протягом січня-липня 2019 року в Україні зареєстрували 4035 електромобілів. Це на 53% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Також повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський підписав закон, яким запроваджуються дорожні знаки для місць паркування і зарядки електромобілів, а також зелені номери для електрокарів.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Літаючий мотоцикл-трансформер випустять лише в 5 екземплярах

Read More →