Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

Життєві труднощі погіршують IQ і руйнують мозок — дослідження

14.11.2019 

Вчені довели, що несприятливі зовнішні обставини негативно впливають на рівень інтелекту.

Життєві труднощі призводять до погіршення показника IQ і роботи головного мозку. Такий висновок зробили вчені на підставі результатів великого дослідження за участю підлітків, інформує Ukr.Media.

Підсумки експерименту засвідчили, що на зазначену негативну динаміку впливає наявність епігенетичної модифікації у геномі DRD2, який здатний під дією негативних зовнішніх факторів знижувати рівень інтелекту. До зазначених негативних факторів належать людські страхи, пов’язані з бідністю, насильством, голодом і стресовими ситуаціями. Відчуття тривоги позбавляють людину здатності звикати до нового середовища, зберігати дані на рівні ДНК і передаючи їх наступному поколінню.

Наявність взаємозв’язку між низькими результатами інтелектуального тестування на IQ і трансформаціями гена DRD2 засвідчив експеримент, проведений серед 1,5 тисяч підлітків. На думку експертів, постійні страхи і присутність складних життєвих умов провокували зниження активності макромолекули і погіршення функціонування головного мозку.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Доведено зв’язок між зором і фізичними навантаженнями

Read More →