Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  АНАЛІТИКА  >  Данная статья

ЗМІ: Джонсон порушить табу на «жорсткий» Brexit

19.09.2019 

Прем’єр обіцяє зробити все можливе для досягнення угоди з ЄС, але не затягуватиме вихід Британії далі 31 жовтня.

с Борис Джонсон не дотримуватиметься закону, який забороняє виходити з ЄС без угоди із Брюсселем, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на високопоставленого чиновника в уряді королівства.

Джонсон напередодні зустрічі із главою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером вирішив дотримуватися «жорсткого» плану. Він обіцяє зробити все можливе для досягнення угоди з ЄС, але просити Юнкера про відтермінування Brexit із 31 жовтня не має наміру і не прийме таку пропозицію з боку Брюсселя.

Агентство зазначає, що таким чином прем’єр-міністр Великобританії проігнорує закон, який зобов’язує його попросити ЄС про відтермінування Brexit, якщо угода не буде досягнута. За словами чиновника, якщо на саміті у Брюсселі 17-18 жовтня переговори щодо угоди проваляться, то британський уряд продовжить роботу над «жорстким» Brexit.

Термін, протягом якого британський прем’єр повинен подати ЄС прохання про відстрочку, закінчується 19 жовтня. На думку чиновника, після цього противники Brexit-угоди можуть внести в британський парламент законопроекти, спрямовані на повне скасування виходу з Євросоюзу.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Червневі продажі нафти у світі впали до мінімуму за дев’ять років

Read More →