Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  АНАЛІТИКА  >  Данная статья

Знайдена рибаком незнайома речовина в Таїланді виявилася дуже дорогою

27.10.2019 

Чоловік з Таїланду знайшов справжній скарб, коли прогулювався пляжем. Йому на очі потрапив великий і рідкісний шматок незнайомої речовини, яку він забрав із собою. Тепер чоловік дякує долі за такий подарунок, адже завдяки цій знахідці робітник збільшив свій бюджет на досить велику суму, інформує Ukr.Media.

Рибак, якого звуть Джумрус Тіахот, вирішив пройтися вздовж місцевого пляжу, і ця прогулянка змінила його життя. Річ у тім, що поряд з берегом він помітив великий і незрозумілий шматок, який своїм виглядом нагадував кам’яну брилу. Проявивши цікавість, чоловік підійшов ближче до невідомої речовини, оглянув її, а потім вирішив забрати знахідку до себе додому.

Природно, що Джумрус розповів про те, що трапилося родині та своїм сусідам-друзями, які погодилися визначити, що ж знайшов чоловік. Однак знань приятелів виявилося недостатньо для розуміння природи загадкової речовини, але вони припустили, що це може бути блювотиння кита. Знахідку зачинили у сараї, а містер Тіахот забув про таємничу субстанцію.

«Троє моїх друзів прийшли та взяли невеликий шматочок, щоб провести деякі тести, але вони нічого не показали.»

Однак за рік чоловік все ж таки вирішив звернутися до влади, щоб фахівці допомогли йому з’ясувати, що це таке. І, як виявилося, це рішення стало доленосним. Чиновники підтвердили, що невідома речовина не що інше, як застигле блювотиння кита (амбра). Попри гидку назву, ця субстанція коштує величезних грошей. Шматок, який зберігався у Джумруса, важив шість кілограмів і, за приблизними оцінками, коштує 250 тисяч фунтів.

«Мені потрібно було дізнатися правду, тому я зв’язався з владою, щоб перевірити. Тепер я знаю, що це справжнє блювотиння кита, і я його продам.»

Така висока вартість зумовлена тим, що амбра дуже цінується в елітній парфумерії, тому що ця речовина надає духам особливий аромат і робить його більш насиченим та довгим. Більше того, навіть у стародавньому Єгипті жерці використовували блювотиння кита замість ладану і робили з нього різні пахощі.

Щасливий рибалка вже шукає покупців, щоб продати знайдене, але, судячи з високого попиту на амбру, клієнти не змусять довго на себе чекати. Поки Джумрус не визначився, куди витратить отримані кошти, але він упевнений, що спрямує гроші у потрібне русло.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Витрати українців скоротилися з початку карантину — Держстат

Read More →