Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

Звички, які негативно впливають на здоров’я щитовидної залози

16.09.2019 

Ви можете здивуватися, але харчування в цьому питанні відіграє важливу роль.

На здоров’я щитовидної залози впливає безліч звичок. Адже здоров’я щитовидної залози вкрай важливе, бо цей орган, можна сказати, головний керуючий роботи всього організму. Які чинники впливають на здоров’я щитовидки, розповімо в матеріалі, інформує Ukr.Media.

Жорстка дієта

Якщо людина довго і цілеспрямовано сидить на жорсткій дієті, не варто дивуватися тому, що у неї зіпсувалося здоров’я щитовидної залози. Особливо це стосується тих, хто знижує вміст жирів у раціоні. Зрозуміло, це не стосується трансжирів, які у величезній кількості викликають звикання і негативно впливають на серцево-судинну і ендокринну системи. А от відмова від здорових жирів погано відіб’ється на щитовидній залозі.

Стрес

Дуже часто стрес звинувачують в усіх проблеми зі здоров’ям. Це стосується і щитовидної залози. За нервовим напруженням криються серйозні проблеми, тому не варто ігнорувати безсоння, апатію, втрату апетиту. Будь-які порушення психологічного стану можуть позначитися на здоров’ї щитовидної залози.

Соєві продукти

Надмірне вживання соєвих продуктів може позначитися на здоров’ї щитовидної залози. Не варто заміняти звичайне м’ясо такими продуктами, якщо хочете не відчувати жодних проблем. Річ у тому, що при поїданні сої відбувається порушення поглинання йоду щитовидною залозою. Це не означає, що треба назавжди відмовитися від соєвих, але краще все ж знизити їх споживання.

Куріння

Шкідлива звичка завдає шкоди не тільки дихальній системі, але і щитовидній залозі. Тиреоїдні гормони з-за тютюну збільшують свою концентрацію, що стає причиною розвитку гіпертиреозу. Також куріння впливає на формування більшості аутоімунних захворювань.

Алкоголь

Щитовидка залежить від всіх хімічних сполук, що надходять в організм. Алкоголь негативно впливати на її здоров’я, як і паління. Порушення в роботі щитовидної залози призведуть до тахікардії, тремору кінцівок, перепадів настрою і так далі.

Кофеїн

Кофеїновмісні напої можуть бути агресивними для щитовидної залози. Вчені досі сперечаються про користь і шкоду кави, але всі вони переконані в одному. Кофеїн не є корисним для щитовидки, тому його споживання радять обмежити людям х проблемами щитовидної залози.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Українські медики стали вдвічі менше хворіти на COVID

Read More →