Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  АНАЛІТИКА  >  Данная статья

Американці рекордно незадоволені владою — опитування

29.07.2020 

Боротьбу влади з коронавірусом схвалюють 32% опитаних, хоча в березні таких респондентів було 44%, 48% американців не задоволені економічною політикою президента.

Лише 20% американців вважають, що США під керівництвом Дональда Трампа рухаються в правильному напрямку, свідчать результати опитування NORC на запит інформагентства Associated Press.

Це найнижчий показник за весь час президентства Трампа. З початку пандемії коронавірусу кількість тих, хто вважають, що США рухаються в правильному напрямку, неухильно зменшувалася. У березні таких було 42%, а вже в червні їх стало 24%.

В цілому ж, рейтинги Трампа на тлі пандемії поступово падають. 48% американців схвалюють його дії в економіці, і лише 32% — в боротьбі з коронавірусом. Якщо говорити про загальне схвалення діяльності Трампа на посаді президента — таких в США тільки 38%.

Опитування NORC тривало протягом 16-20 липня. У ньому взяли участь 1057 американців у віці від 18 років. Похибка становить 4,3%.

Нагадаємо, що вибори президента США відбудуться 3 листопада 2020 року. Від Демократичної партії кандидатом став Джо Байден, від Республіканської — Дональд Трамп.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Держборг України зріс на $ 3 млрд за місяць

Read More →