Men's & Women's

Американка розбила спорткар бойфренда після першого побачення

Мешканка американського штату Вісконсин взяла у нового бойфренда спорткар Nissan 350Z і проїхалася на ньому з колишнім хлопцем. Результатом поїздки став розбитий спорткар. Винуватиця ДТП перестала відповідати на дзвінки власника автомобіля, пише Daily Mirror.

За словами Остіна Греба, він на першому ж побаченні позичив 22-річній дівчині, яка сподобалася йому, своє біле спортивне авто, оскільки, як вона стверджувала, їй треба було терміново дістатися додому. Однак дівчина на спорткарі поїхала до екс-бойфренда.

У той же день вона не впоралася з керуванням і врізалася в бетонну огорожу. При цьому дівчина відправила Гребу повідомлення: «Я розбила твою машину» і відключила телефон.

Чоловік обдзвонив кілька поліцейських дільниць, щоб дізнатися, де його Nissan. Приїхавши на місце події, він виявив, що у спорткара повністю розбита передня частина, салон у крові, а у його нової знайомої вибиті зуби.

«Від поліцейських я дізнався, що в моїй машині перебував якийсь чоловік», — поділився Остін Гріб.

Він додав, що на ремонт йому необхідно приблизно вісім тисяч доларів. Не сподіваючись на винуватицю ДТП, з якою він відразу ж порвав стосунки, Гріб створив сторінку на благодійній платформі GoFundMe, чекаючи, що йому допоможуть з грошима.

Як повідомлялося раніше, британець розбив Lamborghini за £200 тисяч через 20 хвилин після придбання.

Також відомо, що американець розбив викрадений BMW Z8 вартістю півмільйона. В авто пошкоджені бампер, капот, оптика.