Прогрес

Apple зняла з виробництва старі моделі iPhone

Американська компанія Apple заявила про припинення виробництва двох застарілих моделей iPhone. Про це в середу, 14 жовтня, повідомила Газета.ру.

Йдеться про смартфони iPhone моделей XR і 11 Pro. Керівництво Apple прийняло таке рішення в зв’язку з тим, що зазначені моделі гаджетів поступаються за характеристиками новинкам і не приносять компанії прибутку, зазначають представники Apple.

«Замість iPhone 11 Pro любителі продукції можуть купити вдосконалений флагман iPhone 12 Pro. Доброю заміною XR стане iPhone SE, який вийшов навесні 2020 року», — повідомляють в компанії.

Її представники підкреслюють, що всього в 2020 році році Apple перестала виробляти чотири старі моделі телефонів.

У той же час, хоча компанія й зупинила випуск цих смартфонів, проте вони все ще зможуть отримувати офіційні програмні оновлення і якийсь час будуть доступні у продажу в магазинах операторів зв’язку і інших майданчиках, що продають електроніку, — заявили представники Apple.

Нагадаємо, американська корпорація Apple представила оновлену модель свого смартфона — iPhone 12. Це перший телефон Apple, який підтримує формат зв’язку п’ятого покоління 5G.

Раніше був названий найпопулярніший смартфон першої половини 2020 року. Звіт опублікувала аналітична фірма Omdia.