Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Apple зняла з виробництва старі моделі iPhone

16.10.2020 

Американська компанія Apple заявила про припинення виробництва двох застарілих моделей iPhone. Про це в середу, 14 жовтня, повідомила Газета.ру.

Йдеться про смартфони iPhone моделей XR і 11 Pro. Керівництво Apple прийняло таке рішення в зв’язку з тим, що зазначені моделі гаджетів поступаються за характеристиками новинкам і не приносять компанії прибутку, зазначають представники Apple.

«Замість iPhone 11 Pro любителі продукції можуть купити вдосконалений флагман iPhone 12 Pro. Доброю заміною XR стане iPhone SE, який вийшов навесні 2020 року», — повідомляють в компанії.

Її представники підкреслюють, що всього в 2020 році році Apple перестала виробляти чотири старі моделі телефонів.

У той же час, хоча компанія й зупинила випуск цих смартфонів, проте вони все ще зможуть отримувати офіційні програмні оновлення і якийсь час будуть доступні у продажу в магазинах операторів зв’язку і інших майданчиках, що продають електроніку, — заявили представники Apple.

Нагадаємо, американська корпорація Apple представила оновлену модель свого смартфона — iPhone 12. Це перший телефон Apple, який підтримує формат зв’язку п’ятого покоління 5G.

Раніше був названий найпопулярніший смартфон першої половини 2020 року. Звіт опублікувала аналітична фірма Omdia.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Відкриття вчених: дощ здатний рухати гори

Read More →