Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Астрономи виявили планету розміром з Землю, на якій може бути життя

13.01.2020 

Обидві обертаються навколо двох зірок.

Американські астрономи знайшли потенційно населену планету, яку за розмірами можна порівняти з Землею. Про це повідомило аерокосмічне агентство США (НАСА). Подібне трапилося вперше, раніше виявлені екзопланети виявлялися значно більші за Землю, інформує Ukr.Media.

Знахідка, якій присвоїли номер TOI 700 d, обертається в населеній зоні червоного карлика, віддаленого від нас приблизно на 100 світлових років у напрямку сузір’я Золота Риба. Планета приблизно на 20% більша за Землю та обертається навколо свого сонця за 37 днів. Вона отримує від червоного карлика на 14% менше енергії, ніж наша планета від Сонця.

Відкриття зроблене за допомогою зоряного телескопа TESS, який спостерігав за цією системою майже рік. «TESS сконструйований і запущений спеціально для пошуку планет розміром з Землю, що обертаються навколо прилеглих зірок, які найлегше дослідити. Тому дане відкриття є для нього ключовим», — говорить Пол Герц, директор відділу астрофізики в штаб-квартирі НАСА.

На користь можливої ​​населеності планети говорить той факт, що за 11 місяців спостережень на материнській зірці не виявили спалахів. Але є і негативні чинники. За словами вчених, планета завжди «дивиться» на зірку однією і тією ж стороною.

Поки астрономам не вдалося визначити умови, що панують на поверхні TOI 700 d, однак знаючи її розмір і тип зірки-господині, вони можуть робити прогнози на основі комп’ютерного моделювання.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Вчені показали найчіткіше зображення чорної діри

Read More →