Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Британські вчені попередили про загрозу СОVID для мозку

15.07.2020 

Коронавірус може привести до тяжких неврологічних ускладнень, свідчать нові дані досліджень.

Британські вчені попередили про серйозні ускладнення, які коронавірус може викликати в роботі мозку. Про це повідомило агентство Reuters.

Зазначається, що співробітники Університетського коледжу Лондона описали 43 випадки, в ході яких у пацієнтів з COVID-19 виникли серйозні неврологічні порушення, інсульти, запалення, тимчасові дисфункції мозку, марення і психоз.

Захворювання, викликане новим коронавірусом, є в основному респіраторним і вражає легені, але нейробіологи зафіксували нові докази його впливу на мозок.

«Мене турбує те, що зараз у нас мільйони людей з COVID-19. І якщо через рік у нас буде десять мільйонів людей, які видужали, і у цих людей буде когнітивний дефіцит… то це вплине на їхню здатність працювати і здатність займатися повсякденною діяльністю», — заявив Едріан Оуен, нейробіолог з Канади.

За його словами, нові дані наголошують на необхідності проведення детальних досліджень і збору даних для оцінки поширеності неврологічних і психіатричних ускладнень коронавірусу.

Раніше китайські вчені виявили, що коронавірус вражає не тільки легені, але і кровоносну систему, нирки, печінку і мозок.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Кліматологи підвищили температурну норму для Києва

Read More →