Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Чоловік зняв на відео свою втечу від пуми

16.10.2020 

У штаті Юта, США, чоловік зіткнувся на пробіжці з агресивною пумою. Він зняв на відео усе, що відбулося. Про це повідомляє Deseret News.

У неділю 26-річний Кайл Барджесс відправився на пробіжку в парк Слейт Каньйон неподалік від міста Прово. Він помітив на дорозі маленьких звірят і вирішив, що це дитинчата рисі. Американець почав знімати їх на телефон. Через кілька секунд на дорогу вистрибнула пума, і Барджесс зрозумів, що це її дитинчата.

Кайл почав відступати спиною вперед, не вимикаючи камеру телефона. Він матюкався, благав пуму піти до своїх дітей і навіть намагався гарчати, щоб відлякати її.

Пума не припиняла переслідування, вона шипіла, гарчала і демонструвала, що готова напасти на бігуна. Барджесс не замовкав ні на секунду, якоїсь миті він почав називати пуму «чуваком». Нарешті американець підняв камінь і кинув у хижака. Пума втекла.

Барджессу потрібно було повернутися на те місце, де він зустрів пуму, інакше йому б довелося бігти в обхід 11 кілометрів.

Він почекав півгодини, узяв палицю з каменем і пішов. Барджесс зустрів інших осіб, що гуляли, і запитав у них, чи не бачили вони пуму. Вони не повірили йому і підняли його на сміх.

Барджесс до сих пір не може до кінця повірити, що вижив. Він не планує відновлювати пробіжки в парку.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

У Токіо відкрився присвячений порно парк розваг

Read More →