Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Women's Style  >  Данная статья

Датський прем’єр повторно відклала весілля

30.06.2020 

Виконання обов’язків голови уряду негативно позначається на особистому житті Метте Фредеріксен.

Прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен перенесла своє весілля через саміт ЄС, призначений на ту ж саму дату. Про це в п’ятницю, 26 червня, повідомило інформагентство Associated Press.

«Засідання Ради ЄС пройде в Брюсселі в суботу в липні, як раз коли ми планували весілля … Мені потрібно пам’ятати про мою роботу і про інтереси Данії. Тому нам доведеться знову змінити наші плани», — сказала Фредеріксен в коментарі агентству.

Фредеріксен в 2019 році також перенесла весілля після того, як її партія перемогла на парламентських виборах і отримала можливість формувати уряд. Вона відзначила, що сподівається все ж незабаром вийти заміж, і подякувала своєму нареченому Бо Тергбергу за терпіння.

Прем’єр познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком в 2014 році, через три роки він зробив їй пропозицію.

Раніше Фредеріксен була одружена з фахівцем зі зв’язків з громадськістю Еріком Харром. Від цього шлюбу у них двоє дітей.

Як повідомлялося, кохана українського співака Віктора Павліка повідомила про перенесення весільної церемонії. Весілля 54-річного артиста і 25-річної Катерини Реп’яхової повинна була відбутися 10 червня, однак плани молодят порушив карантин.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Співачка Тетяна Овсієнко в 53 роки вирішила стати матір’ю

Read More →