Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

До кінця карантину метро Києва не відкриватимуть

21.03.2020 

Столична влада обіцяє збільшити кількість міського транспорту, особливо для доставки людей у спальні райони.

Мер Києва Віталій Кличко відкинув відкриття метро до кінця карантину. Про це він сказав на брифінгу.

Напередодні секретар Київради Володимир Прокопів заявив про розробку плану спеціальних заходів, які дозволять відновити роботу метрополітену, але з обмеженнями.

Кличко цю заяву назвав особистою точкою зору окремих чиновників.

«Учора люди, які не є фахівцями, зробили заяву про часткове відновлення метрополітену. Це персональна думка цих людей. Вакцини від коронавірусу в світі, на жаль, не існує… Тому скасування руху метрополітену до 3 квітня — це вимушений захід на випередження», — наголосив мер.

Також він розповів про переговори з приватними перевізниками.

«Немає такого транспорту, який зміг би перевести таку кількість людей (як метро). Цим викликані великі черги на зупинках транспорту. Ми зараз ведемо переговори з перевізниками. Але, на жаль, деякі приватні компанії зменшують кількість транспорту. Я вважаю це неприпустимим», — зазначив мер.

При цьому він заявив, що кількість міського транспорту планується збільшити, особливо для доставки людей в спальні райони.

Також Кличко повідомив, що сьогодні до Києва надійшло 62 тисячі масок, наступного тижня очікується ще 100 тисяч. Крім того, для міста закупили 39 нових машин швидкої допомоги, які оснащені апаратами штучної вентиляції легенів

Мер Києва також зазначив, що минулого тижня в столиці зроблені 230 експрес-аналізів на коронавірус, два з яких виявилися позитивними. Ще двоє хворих на коронавірус у Київській області.

Нагадаємо, київське метро закрили на карантин в рамках запобігання поширенню коронавірусу.

У зв’язку з цим Київпастранс запустив маршрути наземного транспорту, які замінять пересування гілками метро.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Бельгія не відкриє кордони для негромадян ЄС до 7 липня

Read More →