Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

Дослідники прогнозують загибель 15 млн осіб від коронавірусу

11.03.2020 

Навіть у кращому випадку жертвами коронавірусу стануть 15 мільйонів осіб, а світовий ВВП втратить 2,4 трильйона доларів, вважають вчені.

Вчені Австралійського національного університету змоделювали сім сценаріїв впливу епідемії коронавірусу на світову економіку, пише Business Insider.

Чотири з семи розглянутих сценаріїв досліджують вплив поширення COVID-19 за межами Китаю. У сьомому сценарії розглядається глобальний вплив, при якому помірна пандемія відбувається щороку протягом невизначеного періоду часу.

«Але навіть у моделі низької серйозності — або в найкращому сценарії з семи, які, як зазначається в документі, не були остаточними — дослідники AНУ оцінюють втрату глобального ВВП в розмірі 2,4 трлн. дол. США, з передбачуваним числом загиблих у 15 млн. осіб. Вони змоделювали свої оцінки за прикладом пандемії грипу в Гонконгу, від спалаху якої в 1968 — 1969 роках загинуло близько 1 мільйона людей», — йдеться в публікації.

У моделі високого ступеня тяжкості, змодельованій після пандемії іспанського грипу, через яку в період з 1918 по 1920 роки в світі загинуло, приблизно, 17-50 мільйонів осіб, глобальні втрати ВВП можуть досягати 9 трильйонів доларів США. За цією моделлю число загиблих перевищує 68 мільйонів.

Дослідження китайських вчених показало, що близько 80% випадків COVID-19 є легкими, і експерти вважають, що про багато випадків легкого захворювання не повідомлялося, тому що деякі люди не звертаються до лікаря або в лікарні для лікування.

За останніми даними, кількість інфіцрованних коронвірусом перевищила 95 тисяч, померли — 3282 людини. При цьому з лікарень виписано понад 50 тисяч осіб.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Експерт назвав найбільш небезпечні речі в ручній поклажі під час пандемії

Read More →