Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Facebook для користувачів збере дані про зміни клімату

21.09.2020 

Американська компанія Facebook заявила про намір збирати і поширювати за допомогою інформаційного центру — Climate Science Information Center — актуальні дані про кліматичні зміни в світі. Про це йдеться в заяві компанії, оприлюдненій на її сайті.

«Один з найважливіших уроків, витягнутих нами з пандемії COVID-19, полягає в тому, наскільки широкими можливостями володіє Facebook для надання клієнтам точних, експертних рекомендацій та інформації в період глобальної кризи», — зазначено в повідомленні.

У компанії зазначили, що аналогічний до коронакризи підхід з надання інформації можна використовувати і до кліматичної кризи.

«Запускаємо новий інформаційний центр з питань зміни клімату на Facebook для того, щоб користувачі змогли отримувати достовірні і актуальні відомості про клімат», — інформувала прес-служба.

Climate Science Information Center — це спеціальний інформаційний простір, де містяться фактичні і статистичні дані провідних міжнародних кліматичних організацій, таких як Всесвітня метеорологічна організація, Програма ООН з навколишнього середовища, Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США і багато інших.

Спочатку новий інформаційний сервіс буде доступний на території США, Британії, Німеччини та Франції. Принцип його роботи буде таким же, як і в COVID-19 Information Center.

Нагадаємо, в Гренландії від найбільшого арктичного шельфового льодовика відколовся величезний масив льоду, що говорить про дуже швидкі кліматичні зміни.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Ковбаса може називатись вегетаріанською — Європарламент

Read More →