Здоров’я

Фахівців з досвідом облаштування шпиталів в Ухані запросили в Одесу

В Одесу запрошені фахівці з Китаю з досвідом облаштування польових госпіталів в Ухані. Українці перейматимуть цінний досвід, про це в Facebook повідомив глава Одеської облдержадміністрації Максим Куций.

Він написав, що у нього відбулася онлайн-зустріч з Генеральним консулом КНР в Одесі Сун Ліцюнь.

«Обговорювали досвід Китаю в боротьбі з пандемією і її наслідками. Запросив фахівців Китайської Народної Республіки в Одеську область», — підкреслив голова ОДА.

Куций додав, що для українців буде дуже цінний досвід китайських фахівців «в оперативному облаштуванні тимчасових госпіталів і лікарень, використання медичних протоколів і медпрепаратів, які є ефективними в Піднебесній».

Він зазначив, що досягнута домовленість про онлайн-захід.

«Також я запросив їх безпосередньо до нас, в Одеську область. Практичний досвід та очне навчання були б для нас безцінними, дуже сподіваємося на такий візит», — підкреслив глава Одеської області.

До цього стало відомо, що в Ізраїлі починають випробовувати на людях вакцину від коронавірусу. Випробування пройдуть у три етапи. У разі успішного проходження її запустять у масове виробництво.

Як повідомлялося раніше, в Ірані кожні чотири хвилини реєструють смерть від COVID-19. У МОЗ побоюються, що число смертей може зрости до 600 у день.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net