Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Ford до кінця року припиняє випуск всіх марок своїх седанів

15.10.2020 

Американська автомобілебудівна компанія Ford цього літа зупинила випуск відразу двох седанів: Ford Fusion (він же Ford Mondeo на європейському і азіатських ринках) і Lincoln MKZ. А до кінця року автогігант планує припинити і виробництво лімузина Lincoln Continental, пише Ford Authority.

За словами президента Ford North America і віце-президента Ford Motor Кумара Галхотрі, таким чином, до 2021 року у виробництві заводів компанії не залишиться жодного седана.

«Ключовим моментом тут є те, що сегмент седанів перебуває в занепаді протягом дуже тривалого часу і цей спад прискорюється в останні кілька років», — сказав Кумар Галхотра в інтерв’ю виданню.

Він додав, що автопром — дуже ресурсномістка галузь: «Ми повинні створити конкретний продукт і фабрику, а також всі інструменти, плюс підключити постачальників. На все це можуть бути витрачені мільярди доларів. Тоді постало питання про кінцевий розмір капіталу в цьому середовищі. Куди ми хочемо вкласти цей капітал? Хочемо ми інвестувати його в падаючий сегмент або ми хочемо інвестувати в зростаючий сегмент?».

У результаті компанія вирішила вкладати кошти в більш перспективний напрямок.

«Тому ми прийняли рішення інвестувати в зростаючий сегмент, такий як Bronco, Mach-E, Bronco Sport, тому у нас буде набагато більше продуктів, які більш ніж компенсують втрату седанів. Оскільки ринок не купував ці автомобілі, просто не мало сенсу продовжувати інвестувати в них», — пояснив Галхотра.

Раніше повідомлялося, що Ford запатентував ім’я для нового позашляховика.

Також відомо, що президент Ford Motor залишив свою посаду. До березня 2021 року передаватиме справи на посаді спеціальному раднику і тільки потім піде з компанії.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Мотогонщик Микита Калінін вперше в історії виграв Суперпоул на чемпіонаті світу

Read More →