Men's & Women's

Гормональний дисбаланс у жінок призводить до ожиріння

ожирениеЯка головна причина жіночого ожиріння.

Багато жінок стикається з проблемою ожиріння. Попри те, що вони докладають багато зусиль для того, щоб позбутися цієї проблеми, все ж, часто в них нічого не виходить. І проблема зовсім не в силі волі або недостатніх навантаженнях, а в гормональній зміні організму жінки, інформує Ukr.Media.

За словами ендокринологів, раніше з проблемою ожиріння, внаслідок гормонального дисбалансу, стикалися жінки після пологів або перед клімаксом. Все ж, в сучасному світі, коли жінки багато нервують і неправильно харчуються, гормональний дисбаланс, як і згасання репродуктивної функції, настає набагато раніше.

Таким чином, впоратися з такою проблемою можна лише медикаментозним шляхом. Але, цей шлях, завжди несе наслідки для жіночого організму, і у першу чергу, приносити зміни в фігурі, позбутися від яких дуже складно.

Саме тому, щоб не опинитися в такій ситуації, варто стежити за своїм здоров’ям. І в разі появи гормональних збоїв, відразу ж звертатися до лікаря. Визначити ці збої допоможуть рекомендації лікарів.

Так, фахівці в області гінекології, назвали основні симптоми гормонального дисбалансу:

перша причина, на яку варто звернути увагу, це набір маси тіла, який надалі переростає в ожиріння;
ПМС;
сильні та часті мігрені;
збій менструального циклу;
втрата лібідо.

Виходячи з цього, виявивши у себе такі симптоми, варто відразу ж звернутися до фахівців. Адже, чим швидше почати лікування, тим краще буде для організму жінки.