Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

ЄС і США узгоджують санкції проти Білорусі

18.09.2020 

США і країни Європи обговорюють введення «адресних санкцій» щодо Білорусі. Про це заявив заступник держсекретаря США Стівен Біген, повідомляє ТАСС.

«США зберігають санкції стосовно 17 осіб, включаючи правителя Білорусі й інших високопоставлених осіб. Крім того, ми здійснюємо тісну координацію з нашими європейськими партнерами в питанні про додаткові адресні санкції по відношенню до всіх тих, хто несе відповідальність за порушення прав людини і репресії в Білорусі», — сказав він.

Дипломат відзначив, що заходи, які вживаються США і їхніми союзниками, «повинні стати чітким сигналом для тих, хто сприяє насильству в Білорусі».

«Наші санкції діють протягом кількох років, а європейські партнери відновлюють ті санкції, які були скасовані для того, щоб встановити більш тісні відносини з Білоруссю і, можливо, пом’якшити її політику. Крім тих 17 осіб, на яких поширюються санкції, ми обговорюємо з нашими європейськими партнерами низку заходів, про які ми будемо готові оголосити в найближчому майбутньому», — додав Біген.

Він також відзначив, що «після того, як народ явно відкинув режим, керівництво Білорусі використовує насильство для підтримки своєї влади».

Представник Держдепу нагадав, що США не визнають легітимність Олександра Лукашенка і вимагають нових виборів.

Відзначимо, за даними ЗМІ, санкції ЄС проти Білорусі блокує Кіпр.

Нагадаємо, Латвія, Литва і Естонія включили до санкційного списку 30 громадян Білорусі, серед яких також знаходиться президент Олександр Лукашенко.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Мінцифри представило тлумачний словник цифрових термінів

Read More →