Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

Європарламент погрожує Туреччині санкціями за буріння

22.09.2020 

Європарламент пригрозив Туреччині санкціями за її дії у виключній економічній зоні Греції і Кіпру. Про це повідомляє Європейська правда.

Резолюцію підтримав 601 євродепутат, 57 були проти, 36 утрималися.

Євродепутати закликали Туреччину негайно припинити будь-яку подальшу незаконну розвідку і буріння в Східному Середземномор’ї, а також утриматися від порушення повітряного простору Греції і грецьких і кіпрських територіальних вод і припинити «націоналістичну мілітаристську риторику».

На думку Європарламенту, рішення може бути знайдено тільки шляхом діалогу, дипломатії і переговорів, і закликали сторони, особливо Туреччину, взяти на себе зобов’язання щодо термінової деескалації шляхом виведення своїх збройних сил з цього району.

Зокрема, дипломати привітали рішення Туреччини вивести одне зі своїх сейсмічних дослідних суден зі спірних вод у Греції.

Нарешті, Європарламент закликав Раду ЄС бути готовою до розробки подальших обмежувальних заходів, які повинні бути секторальними і цілеспрямованими і не повинні мати несприятливих наслідків для народу Туреччини або біженців, які проживають там.

Нагадаємо, що раніше Туреччина вивела судно зі спірних вод в Середземному морі. Греція, яка вирішила озброїтися і збільшити чисельність армії, прийняла те, що трапилося, за сигнал до діалогу.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Влада Варшави відмовилася від святкування Нового року через COVID-19 — ЗМІ

Read More →