Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Індійський автовиробник презентував «Гелендваген» власного виробництва

14.02.2020 

«Гелендваген» по-індійськи.

В Індії показали нове покоління позашляховика Force Gurkha, який дуже схожий на легендарний німецький Gelandewagen. Цікаво і те, що основні вузли моделі індійські інженери взяли у Mercedes-Benz, інформує Ukr.Media.

Схожість індійської моделі німецьким позашляховиком можна пояснити тим, що Force Motors і Daimler пов’язують давні партнерські відносини. Вони співпрацюють ще з 1971 року. І, мабуть, індійці давно хотіли зробити схожий на «Гелик» автомобіль.

Конструкція Force Gurkha вийшла досить міцною і сучасної. В основі автомобіля — лонжеронна рама, на яку кріпиться незалежна підвіска зі стабілізатором. Ззаду — нерозрізний міст зі стабілізатором і тягою Панара. Привід може бути як заднім, так і повним.

Під капотом позашляховика працює дизельний двигун Daimler потужністю 90 к. с. (200 Н. м.). Двигун OM621 — один з найнадійніших німецьких «дизелів». До двигуна приставлена 5-ступінчаста механічна коробка передач — виробництва Daimler.

Автомобіль комплектують шноркелем для форсування водних перешкод, є дві подушки безпеки, кондиціонер і мультимедіа-система з сенсорним екраном.

Якщо перекладати з рупій на долари то ціна «двійника» починається від 14000 доларів. Тут можна почати заздрити індійцям. Адже в нас за такі гроші, справжній позашляховик, причому новий і на агрегатах Daimler, купити неможливо.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Французький стартап здивував своїм винаходом: павербанк на колесах для електромобілів

Read More →