Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

Італія вирішила тимчасово легалізувати трудових мігрантів

19.05.2020 

Рішення уряду торкнеться працівників аграрного сектора, а також тих, хто задіяний у домашньому господарстві.

Італія тимчасово легалізує мігрантів, задіяних у сільськогосподарському секторі або в домашньому господарстві, без виду на проживання. Про це повідомляє Corriere Della Sera у четвер, 14 травня.

Іноземні громадяни зможуть отримати посвідку на проживання з терміном дії на півроку, якщо вони працюють у сільському господарстві або в якості домашніх працівників та в’їхали в Італію до 8 березня 2020 року. Таким чином працівники отримають право жити і працювати в Італії легально, маючи доступ до держпослуг, включаючи охорону здоров’я.

Заявникам потрібно довести, що вони мають досвід роботи в секторі домашніх послуг або сільському господарстві. Кандидати повинні подати свою заявку між 1 червня і 15 липня 2020 року.

При цьому запит на отримання документа може надійти як від працівника, так і від роботодавця. У першому випадку іноземні громадяни з дозволом на проживання, термін дії якого минув 31 жовтня 2019 року, можуть запросити тимчасовий дозвіл з терміном проживання в 6 місяців, заплативши 160 євро. У другому випадку саме роботодавець подає запит на легалізацію працівника із зазначенням терміну трудового договору. За кожного працівника він повинен заплатити 400 євро плюс одноразову компенсацію, внески і податки.

За попередніми оцінками, легалізація торкнеться близько 260 тисяч нелегальних мігрантів.

«Від сьогодні невидиме стане менш непомітним», — розплакавшись, заявила міністр сільського господарства Італії Тереза ​​Белланова, яка працювала у сфері сільського господарства і багато років боролася за права працівників.

Нагадаємо, що в Польщі прогнозують катастрофу без українців. У Польщі зараз потреба в «сотні тисяч» сезонних працівниках з України. Без них може загинути урожай.

Також повідомлялося, що в Австрію відправлять ще два рейси з українськими заробітчанами. Нещодавно в Австрію вже прибув перший спецрейс з українцями для сезонних робіт. Тоді відправили понад 200 осіб.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

УЄФА може відібрати матчі Євро-2020 у Росії та Азербайджану

Read More →