Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

Із серпня в Україні змінюють правила карантину

01.08.2020 

З 1 серпня в Україні набудуть чинності змінені правила карантину. Як саме працюватимуть обмеження розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Ми змінили правила карантину, починаючи з 1 серпня. Ми зробили поділ на чотири зони … У кожній з цих зон будуть різні обмеження. Найбільш м’які обмеження стосуватимуться зеленої зони», — сказав міністр.

Так, у зеленій зоні обов’язковим є виконання всіх правил карантину, встановлених у країні — масковий режим, соціальна дистанція, використання антисептика.

«Про масові заходи — не більше однієї людини на 5 квадратних метрів. Також обмеження щодо відвідування кінотеатрів або театрів, тобто зали повинні заповнитися не більше, ніж на 50%. Що стосується пересування громадським транспортом, воно може відбуватися у кількості місць, визначених у технічніх характеристиках того чи іншого транспортного засобу», — сказав Степанов.

За новими правилами буде утруднено пересування між зонами.

«У червоній зоні буде обмежено рух транспорту — міського, міжміського. Будуть встановлені відповідні пости на перетині із зеленої в червону зону. Ми зараз робимо це на рівні територіально-адміністративних одиниць — це або місто, або район», — зазначив міністр.

Для визначення зон є кілька критеріїв.

«Там чотири критерії, якщо один з цих критеріїв перевищено п’ять днів поспіль, тільки у такому випадку буде зроблений перехід від більш м’якої зони до більш суворої зони. Уся ця інформація буде розміщена на ресурсах МОЗ, будуть відповідно держборди, де ви зможете подивитися в розрізі кожної області, хто до якої зони відноситься в залежності від епідситуації», — додав Степанов.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Українські винищувачі підвищують льотні навички

Read More →